Menetrend
Szavazás

2009-es menetrend

2009. 04. 15. 00:42
Szerző: Danna
Kategória: Hírek
A mai napon nyilvánosságra hozták a Patriots 2009-es menetrendjét. A jelen beosztás szerint 4 főműsoridős mérkőzése lesz a csapatnak.
Sept. 14 (Monday) -- vs. Buffalo (7 p.m., ESPN - magyar idő szerint: szept. 15. hajnal 1 óra) Sept. 20 – at N.Y. Jets (1 p.m., CBS - magyar idő szerint: 19 óra) Sept. 27 – vs. Atlanta (1 p.m., Fox - magyar idő szerint: 19 óra) Oct. 4 – vs. Baltimore (1 p.m., CBS - magyar idő szerint: 19 óra) Oct. 11 – at Denver (4:15 p.m., CBS - magyar idő szerint: 22.15 óra) Oct. 18 – vs. Tennessee (4:15 p.m., CBS - magyar idő szerint: 22.15 óra) Oct. 25 -- at Buccaneers (in London, 1 p.m. - magyar idő szerint: 19 óra) Nov. 1 -- OPEN - szabad Nov. 8 – vs. Miami (1 p.m., CBS - magyar idő szerint: 19 óra) Nov. 15 – at Indianapolis (8:20 p.m., NBC - magyar idő szerint: nov. 16 hajnal 2.20 óra) Nov. 22 – vs. N.Y. Jets (4:15 p.m., CBS - magyar idő szerint: 22.15 óra)* Nov. 30 (Monday) – at New Orleans (8:30 p.m., ESPN - magyar idő szerint: dec 1. 2.30 óra) Dec. 6 – at Miami (8:20 p.m., NBC - magyar idő szerint: dec 7. 2.20 óra)* Dec. 13 – vs. Carolina (1 p.m., Fox - magyar idő szerint: 19 óra)* Dec. 20 – at Buffalo (1 p.m., CBS - magyar idő szerint: 19 óra)* Dec. 27 – vs. Jacksonville (1 p.m., CBS - magyar idő szerint: 19 óra)* Jan. 3 – at Houston (1 p.m., CBS - magyar idő szerint: 19 óra)* vs - hazai at - idegenben * - változhat az időpont Forrás: Patriots.com

Hozzászólások

2009. 04. 15. 05:15
kookesz
Lesznek szép kis meccseink! De várom már!
2009. 04. 15. 07:04
lesliemus
még el semkezdődött az iskolai nyári szünet, de már nagyon várom a végét.... :) bocs sulisok ;) utánna két hét... áááááááááá..........!!!!!!!!! go-go.... :):):)
2009. 04. 15. 08:58
_bb
Jó, hogy a londoni meccs után van a pihenő, biztos nem véletlenül. Az meg hogy 4-szer került a csapat főműsoridőbe, s ebből kettő Monday Night, mutatja hogy nem a némelyek által prognosztizált visszaesést várják a csapattól :) Idén nem teljesen a végére maradnak a nagy csoportrangadók, így akár még az is előfordulhat, hogy 4 fordulóval a vége előtt kiderül, hogy megvan-e a PO, bár azért nem valószínű.
2009. 04. 15. 09:03
_bb
Ja még az jutott eszembe, hogy vajh annak van esélye, hogy lenn marad a csapat New Orleansban a hétfő esti meccs után? Amúgy is rövid hetet minek még tovább rövidíteni. Ez csak azért érdekes, mert az NFL vezetősége azt mondta mostantól hangsúlyt fektet arra, hogy a kelet-nyugati távolság kisebb probléma legyen a csapatoknak...az észak-délin is elgondolkodhatnának, bár itt nincs időzónaváltás, de távolság igen, az utazás meg utazás...no de csak egy gondolat volt.
2009. 04. 15. 09:27
Seventh Son
Eléggé erős a felhozatal..
2009. 04. 15. 09:59
Brandy
Erős bizony, elemzők szerint a 3. legerősebb sorsolás a mienk a ligában. Bár nem tudom mi alapján állítják fel ezt a rangsort. ( ellenfelek tavalyi helyezése? )
2009. 04. 15. 10:13
Brandy: az előző évben elért győzelem-vereség mutatók alapján számolják a sorsolás erősségét. Ez már tényleg az a kategória, hogy legalább van miről beszélni az holtszezonban, draft előtti héten, mert gyakorlati jelentősége nincs. Tavaly a Steelers sorsolása volt a legnehezebb, a legkönnyebb pedig a Patriotsnak.

Az idei számok: http://www.theredzone.org/strength.asp

A Patriots negyedik helyen, az első nyolc csapat kivétel nélkül az AFC keleti és az NFC déli csoportjából. Nem meglepő módon.
2009. 04. 15. 12:12
Szabotomy
Köszi a linket DoM!Ez így átlátható.

Igen csak fel kell kötni a gatyát,valamint szemellenzőt szorosra lehet húzni és irány előre.
Változatos szezonnak nézünk elébe.
2009. 04. 15. 12:42
bradyfan
Ilyenkor még nem igazán lehet megmondani hogy mennyire lesz erős a sorsolás vagy hogy mennyire nem. Simán előfordulhat hogy egy erősnek vélt ellenfél nem lesz olyan formában.
2009. 04. 15. 12:44
bradyfan
Valaki árulja el nekem hogy a Bills elleni MNF az első héten elírás vagy tényleg olyan korán játszunk velük. Fura nekem ez a magyar idő szerint 19 óra. Vagy csak én maradtam le vmiről?
2009. 04. 15. 13:40
Csabiii
Nem maradtál le semmiről :) De az első héten évek óta két meccset játszanak hétfőn, egyet korábban, egyet később, s ezért van, hogy nem a "megszokott" hétfői időpontban van a meccs.
2009. 04. 15. 13:41
sziszko
Szerintem az első MNF elírás. Kint este 7 óra, az nálunk hajnali 1.
2009. 04. 15. 13:50
bradyfan
Köszi csabiii. Furcsáltam is egy kicsit bár igy már minden világos.
2009. 04. 15. 13:51
Szisz: jogos, javítottam. Kicsit késő volt már mikor írtam. :)
2009. 04. 15. 13:54
sziszko
Anna: Teljesen érthető. Elsőre egy kicsit én is meglepődtem ezen az időponton. És egyig egy kicsit könnyebben fent maradok, mint fél háromig. :-)))
2009. 04. 15. 14:00
Bruschi85
Na azért ez elég erős felhozatal. Mondjuk még korai esélyt latolgatni..
Főleg a Baltimore, Tenesse, Carolina triót érzem veszélyesnek
Azért jó, hogy a bye week előtt a Jets elleni idegenbeli meccset letudjuk.
2009. 04. 15. 14:00
balint
izgalmas szezon lesz az biztos:D
én azt nem értem h ugye van két Monday Night meccsünk(buffalo,NO)meg van 3db 22:15 ös vasárnapi meccsünk. akk ez nekünk nem 5 főműsoridős meccs? :D vagy azért nem számoltátok ebbe a kategóriába a Jets meccset mert még lehet h változni fog?
2009. 04. 15. 14:10
Csabiii
balint: az a főműsoridős meccs az amcsiknál ami magyar idő szerint hajnalban kezdődik. Attól, hogy a sport tv a 22:15-22:30-as meccsekből közvetít nagyrészt még nem az számít főműsoridős meccsnek, max nekünk :)
2009. 04. 15. 14:11
bradyfan
Balint a főműsor idős meccsnek a hajnali kettes meccsek számitanak a 22:15-s nem.
2009. 04. 15. 14:26
sziszko
Csak két olyan csapat (JAX, Bills) van a leendő ellenfelek között, akik negatív mérleggel zártak az elmúlt szezonban.
2009. 04. 15. 14:40
nem lesz egy sétagalopp szezonunk, az biztos. Éppen ezért sztem idén a csoportunk sem biztos h ennyire szoros lesz... Nagyon meglepődnék ha a Miami elől lenne... Bills sztem idén jobb lesz, kérdés h mennyivel.
A Jets-el viszont keményen megfogunk harcolni az első helyért, abban biztos vagyok.
2009. 04. 15. 14:58
MatCauthon
Ha jol emlekszem, akkor a Texans is negativ merleggel zart tavaly... Orulok az NFCs ellenfeleknek, de tenyleg nem lesz egyszeru...
2009. 04. 15. 15:10
Bulow
Mindenkinek felhívom a figyelmét, hogy szept. 27-én és okt 4.én is otthon játszunk. Aki nagyon elvetemült és meg is teheti, az egy hét kinttartózkodással két hazai meccset is megnézhet.
2009. 04. 15. 15:55
balint
ja köszi így már értem:D cska azthittem h a miszempontukból lett írva h 4 főműsoridő :P
2009. 04. 15. 17:17
sziszko
A Houston 8-8-as mérleggel zárt tavaly.
2009. 04. 15. 22:22
Gabesz
tavaly "könnyű menetrenddel" nem sikerült a PO tavaly előtt nehézzel rekord döntögetve igen, idén ismét nehéz. sima lesz :D

nfl.com-on érdekes szavazás van.
Which non-playoff team from last year has the best chance of making the playoffs in 2009?

Dallas 14%
New Orleans 9%
New England 52%
Washington 7%
Chicago 18%

bízok benne így lesz :)
2009. 04. 21. 14:22
codyfiu
Na azért remélem hogy ez a menetrend még bővülni fog 3 vagy négy mérkőzéssel. Igaz nem tudhatjuk ki lesz még ott az ellenfelünk de reméljük összejön még pár rájátszás meccs.
ui: Köszi hogy kiírtátok ide a menetrendet már számolgattam is hogy hányszor fogok hulla fáradtan munkába menni :)
Hozzászólás a(z) 2009-es menetrend bejegyzéshez