Menetrend
Szavazás

A draft menetrendje

2011. 04. 25. 20:06
Szerző: DoM
Kategória: Hírek
A játékosbörze idén ismét háromnapos rendezvény lesz. A pats.hu oldalon mindhárom napon a tavalyi évhez hasonló módon próbálunk minden felmerülő kérdésre válaszolni kibeszélő/eredménykövető rovatunkban. A sokat kérdezett kezdési időpontok: 1. nap - 1. kör - április 29-én, péntek éjszaka 2 órától 2. nap - 2-3. kör - április 30-án, szombat éjszaka 0 órától 3. nap - 4-7. kör - április 30-án, szombat délután 18 órától

Hozzászólások

2011. 04. 25. 20:11
A New England választási jogai (kör/körön belüli pick):

1/17, 1/28, 2/1, 2/28, 3/10, 3/28, 4/28, 5/28, 6/28

-------
Akik tavaly még nem itt követték a draftot. Erre lehet számítani:

http://patriots.hu/nfl-draft-1-nap-kibeszelo/
http://patriots.hu/nfl-draft-2-nap-eredmenykoveto-kibeszelo/
http://patriots.hu/nfl-draft-3-nap-eredmenykoveto-kibeszelo/
2011. 04. 25. 20:35
non4m3
érdekes visszanézni, most hogy lezajlott az idény
2011. 04. 25. 20:52
sixt
..1. nap – 1. kör – április 29-én, péntek éjszaka 2 órától..

AZ PÉNTEK HAJNAL VAGY SZOMBAT HAJNAL ??
KÖSZI ELŐRE IS
2011. 04. 25. 20:58
non4m3
péntek hajnal

(Amerikában kezdődik 28dikán)
2011. 04. 25. 21:04
non4m3
azt írják hiányposztok a patsnél:

LB,DL,WR,RB

futónak nem elég fafej és BJGE?
2011. 04. 25. 21:14
lolvin
A szakértők és szurkolók egy része szerint nincs igazi első számú futója a csapatnak másrészt meg Fafej és az ügyvédi iroda a két biztos pont a rosteren, Faulk ugye megsérült és persze nem is túl fiatal és a szerződése is lejárt, Taylornak és Morissnak (ha jól tudom) szintén nincs élő szerződéseés,és persze ők sem mai gyerekek, szóval ha jön pl egy BJGE sérülés nem nagyon lesz aki fusson...szerintem ezért számit hiányposztnak...persze, mint már emlitettem egyesek úgy gondolják, h BGJE csak backup futó, én személy szerint nagyon meg voltam azzal elégedve amit ez a két srác az idén produkált...
2011. 04. 25. 21:52
non4m3
1000 yard + nulla fumble, nálam nem backup

(de én nem értek annyira a tojásfocihoz :D)
2011. 04. 26. 00:02
Proxi
Breaking news: Azonnali hatállyal megszüntették a lockout-ot! Az NFL fellebbez!
2011. 04. 26. 00:35
lolvin
Az pazar...az NFL meg nekem ne fellebezgessen :) ez azt jelenti, h szabad a FA piac is? nah most azátn lesz kavarodás ha valóbani igy van, jobbkor nem is lehetett volna, pont a draft előtt, BB lubickolhat...
2011. 04. 26. 01:07
PredatorAbsolute
Örülnék ha már a drafton lehetne playákat is bevonni a tradekbe, de sajnos még mindig nem a megállapodás a fontos, hanem a fellebbezés és a lockout fenntartása.
Hozzászólás a(z) A draft menetrendje bejegyzéshez