Menetrend
Szavazás

A következő szezon menetrendje

2012. 04. 18. 00:17
Szerző: Danna
Kategória: Hírek
Ma hozták nyilvánosságra a csapatok 2012-es szezonjának teljes programját. Ebből látszik, hogy a SportTV által adott 22 órás műsorsávban csak összesen 3 mérkőzés lesz, azok is egymás után, így elképzelhető, hogy a 1 Monday Night Football-on kívül idén nem lesz sok Patriots meccs a tv-ben. Természetesen az év végi változtatások még beleszólhatnak, de reméljük akkorra már nem lesznek érdekes, kiemelt mérkőzéseink.
Vasárnap, Sept. 9 at Tennessee 1:00 p.m. (magyar idő szerint 19 óra) Vasárnap, Sept. 16 vs Arizona 1:00 p.m. (magyar idő szerint 19 óra) Hétfő, Sept. 23 at Baltimore 8:20 p.m. (magyar idő szerint hajnali 2:20) Vasárnap, Sept. 30 at Buffalo 1:00 p.m. (magyar idő szerint 19 óra) Vasárnap, Oct. 7 vs Denver 4:15 p.m. (magyar idő szerint 22:15) Vasárnap, Oct. 14 at Seattle 4:05 p.m. (magyar idő szerint 22:05) Vasárnap, Oct. 21 vs New York Jets 4:15 p.m. (magyar idő szerint 22:15) Vasárnap, Oct. 28 at St. Louis (London) 1:00 p.m. (magyar idő szerint 19 óra) Nov. 4 BYE WEEK Vasárnap, Nov. 11 vs Buffalo 1:00 p.m. (magyar idő szerint 19 óra) Vasárnap, Nov. 18 vs Indianapolis 1:00 p.m. (magyar idő szerint 19 óra) Péntek, Nov. 22 at New York Jets 8:20 p.m. (magyar idő szerint hajnali 2:20, Hálaadás meccs) Vasárnap, Dec. 2 at Miami 1:00 p.m. (magyar idő szerint 19 óra) Kedd, Dec. 10 vs Houston 8:30 p.m. (magyar idő szerint hajnali 2:30) Hétfő, Dec. 16 vs San Francisco 8:20 p.m. (magyar idő szerint hajnali 2:20) Vasárnap, Dec. 23 at Jacksonville 1:00 p.m. (magyar idő szerint 19 óra) Vasárnap, Dec. 30 vs Miami 1:00 p.m. (magyar idő szerint 19 óra) vs: hazai mérkőzés at: idegenbeli találkozó. Forrás: Patriots.com

Hozzászólások

2012. 04. 18. 00:29
Neo
Tudom, hogy nincs könnyű szezon, de ez nem tűnik nehéz sorsolásnak. Okt. 8.-ára és Dec. 17.-ére pedig asszem máris lefoglalom a szabimat :)

Hm..és az a hálaadás napi Jets meccs is izgalmas lesz :)
2012. 04. 18. 00:53
OFenoMeno
Az 5. heti Manning elleni csata azt hiszem borítékolható a vasárnap esti sávjukban :) A következő heti Seahawks elleni meccs amúgy se lenne esélyes, de Giants@49ers is akkor lesz, szóval az tuti nem :) A 7. héten a Jets vendég szereplése szintén biztosra vehető, mivel az egyetlen "ellenfél" egy Jaguars@Raiders lesz :) Aztán a Texans elleni MNF 100%, és a Hálaadás napi Jets elleni meccs is a SportTv által közvetített TNF sávban lesz, szóval az is 100%-nak tűnik, ha semmi sem változik az elmúlt évekhez képest a SportTv-n :)
2012. 04. 18. 00:55
OFenoMeno
Többi meccs meg ugye nincs SportTv sávjában...pedig a 3. heti Ravens elleni SNF nem lesz majd rossz :D Vagy szintén SNF a 49ers ellen :)
2012. 04. 18. 04:11
nosbiglem
...akkor végre le lehet cserélni a bal oldali sávot végre az idei menetrendre.
2012. 04. 18. 09:09
cescf4
na most majd nem lehet azt mondani a hatereknek hogy MINDIG CSAK PATS MECCS MEGY A SPORTTV-n, jó ha lesz 4, a tavalyi 7-tel szemben

Bye-week-ig egy 7-1-et utána 6-2-t jósolok a csapatnak, nem nehéz a sorsolás, de minden évben van egy kis csapat aki megviccel minket
GO PATS!
2012. 04. 18. 09:13
Neo
Az bíztató, hogy az nfl.com-on újra a döntőbe várnak minket a Packers ellenében. Azt hiszem ez mutatja, hogy az SB-vereség ellenére is stabil, erős csapatunk van.

Az jelent valamit is, hogy Wes nem vesz részt a mostani edzéseken?
2012. 04. 18. 10:38
hát én inkább 14-2re tippelnék így most!
na jó, lehet hogy kicsivel valószínűbb a 13-3!
ÉS egy 8-0s start nem lenne rossz, Broncost és a Ravenst minden képen verni kell, a több pedig nem vészes!
2012. 04. 18. 12:41
fear0
Ó basszus!! am mindegy tavaly már úgyis hozzá szoktam a nettes közvetítéshez :D
2012. 04. 18. 12:42
fear0
A hálaadás mecset azt adja a sport tv nem???????
2012. 04. 18. 13:08
Bulow
Hogy ne lennének fontosak az utolsó meccseink!! Hajtanunk kell majd a 16-0-ért!!! :)
2012. 04. 18. 13:37
Akosz
Én az október 28.-ai Londoni meccset mindenképpen látni fogom, Élőben! :)
2012. 04. 18. 13:52
narbony78
Én két Monday Night-ot látok a listán!
2012. 04. 18. 14:24
galmat
Meskó Zoli megmondta, hogy minden meccset meg akarnak nyerni. Ennyi. Ez lesz a cél. :D
2012. 04. 18. 14:53
-Erik105-
Idén remélhetőleg meglesz a 16-0 aztán pedig megnyerjük a SuperBowlt is és készen is van a tökéletes szezon :D .

Ebbe a szezonba már nem szólhat bele a Giants!!!
2012. 04. 18. 18:47
lolvin
narbony78


Sajnos csak egy MNF van az idén, a keddeket kell nézni, hazai idő szerint azok már keddre esnek...
2012. 04. 18. 19:51
Ber
Nekem csak az a bajom, hogy főleg olyan időbe van, amit a sport tv nem fog közvetíteni :( Nekem Ricsiék kommentárjával jobban adja
Amúgy szerintem se olyan vészes, szerintem ismét AFC elsőként megyünk tovább :)
2012. 04. 19. 08:33
timep76
Teljesen szakmaiatlan megközelítéssel én is 13-3 körüli eredményre tippelek. Mégpedig az elmúlt két év hagyományaihoz híven 8-0-ával a szezon második felében (ami most pont a bye week után kezdődik számunkra), és 5-3-mal az első nyolc meccsen, hogy legyen mit fikáznotok, hogy legyen okotok sírni megint a csapat összeszokatlanságán, az edzői stáb töketlenkedésén, a támadófal bénázásán és a védők rossz statisztikáin (ahogy az már lenni szokott). És remélem hazai pályán is meglesz a 8-0.

Bocs :)

Go Pats
2012. 04. 20. 18:29
kuleee
Ne legyünk telhetetlenek,persze minél jobbat!!!Főleg ha összerázkódnak igazából...különben meg nézzük net-en a meccseket azt kész...
GO PATS!!!
Hozzászólás a(z) A következő szezon menetrendje bejegyzéshez