Atlanta Falcons - New England Patriots meccselőzetes

2009. 09. 27. 17:50
Szerző: GRAFI
Kategória: Cikkek
Magyar idő szerint 19 órakor csap össze a Patriots a Matt Ryan vezette atlantaikkal. A két csapat legutóbb 2005-ben játszott egymással, és összességében az lesz a tizenkettedik alkalom, hogy találkoznak.
A Falcons ma esti vendégszereplését követően mindössze egy csapat marad a ligában, aki nem járt a Gillette Stadionban ezidáig alapszakasz/playoff mérkőzésen, a Carolina Panthers. (Igaz rájuk sem kell már sokat várni, hisz december 13-án őket látja vendégül a Patriots). A két csapat legutóbb 1998-ban játszott egymással Foxboroughban, akkor még a a Foxboto Stadionban. Akkor az atlantai gárda 41-10es győzelemmel gázolt át a Patriotson. Az azóta lejátszott mindkét mérkőzés a Georgia Dome-ban zajlott, ahol 24-10 (11/4/01) és 31-28 (10/9/05) arányú Patriots győzelem született. A Gillette Stadionban először pályára lépő csapatok ellen 24-5 a Pats mérlege. Az inaktívak listája ma estére: WR Wes Welker DB Jonathan Wilhite LB Prescott Burgess LB Jerod Mayo CB Darius Butler RB BenJarvus Green-Ellis OL Rich Ohrnberger OL Kendall Simmons forrás: patriots.com

Hozzászólások

2009. 09. 27. 17:57
triangle
CB fronton kicsit vékonyak leszünk egy enyhén sérült springsszel meg egy formán kívüli wheatleyvel, de legalább moss játszik.
2009. 09. 27. 18:01
_bb
A mérkőzésen eső várható, ami jobban a futójátékra koncentrálhatja a játékot, valamint megnöveli ugye a labdavesztések esélyét.
2009. 09. 27. 18:12
Foxboroban jelenleg is esik. Akit érdekel itt nyomon tudja követni a stadion történéseit.

lesliemus
nagyon jó a meccs, csak vezetnünk kéne..
2009. 09. 27. 19:43
lesliemus
Yesss!!!!! vezetünk.... :-) !!!! hát kezd összeálni a támadó alakulat....
2009. 09. 27. 20:39
loop80
És ami a legfontosabb: már csak szűk egy hónap...!!! :)
2009. 09. 27. 21:34
cuncimp
Hol nézitek? Nekem az iraki nagyon szaggat.
2009. 09. 27. 21:53
norbertobaggio
2009. 09. 27. 22:20
CoSco
Sajnos ez a meccs kimaradt :(
Statokból ítélve rendbe lett téve a csapat, a múltheti pocsék játék után.
A védelem, különösképpen Guyton teljesítményéről meséljen már valaki, mert a statisztikák a def esetében nem mindig mutatnak tiszta képet.
Go Pats!
2009. 09. 27. 22:53
Bulow
Nem mertem félidőben leírni, de gyakorlatilag ledomináltuk ezt a meccset. Tképpen egy percig sem aggódtam, annyira összeszedettnek tűnt mind a D, mind az O-line. A passz még mindig döcög, de a futás meg összességében biztató volt. És aszem megint 8 pontom van...
2009. 09. 28. 07:43
imi
Az első félidőben minden volt csak nem dominancia..., a másodikban már inkább beszélhetünk erről,a D iszonyatosan jól muzsikált, és az O fal is nagyon jó volt, tetszett az is h 4ik-re többször fennmaradt a csapat és rendre meg is csinálták, persze kellett hozzá szerencse, no meg Brady és Moss, ha ezek nincsenek hát bizony akkor más lenne az eredmény, a futóteljesítményünknek meg óriási up. Bradynek meg az elkapónak meg jobban kell koncentrálni, mert természetesen az eredmény a fontos, de azért azt is látnunk kell h a hosszú passzaiban per pillanat nagyon benne vannak az INTek, tudom a passz TD is hosszú paszból jött, csak előtte volt kettő vagy három labdája ami könnyen lehet eladás.
2009. 09. 28. 08:31
First Hit
Imi:

Szokj hozzá ehhez a teljesítményhez! Nem rossz a teljesítmény alapszakaszra elég...

Az erősre sikerült futás jó play call-t jelent?
2009. 09. 28. 09:33
kyobalu
Örülök, mert nyert a csapatom, és látom a fejlődés jeleit..A D kifejezetten jól működött főleg a 2. félidőben...az O pedig döcögős volt megint..Sajna az új elkapók még nem nagyon érzik a ritmust Tomunkkal, és néha ő is alá, vagy feléjük dobott..De szerencsére van egy Mossunk, aki ismételten csillogott..Amennyiben visszatérnek a sérültjeink (Welker, Mayo, Ben Jarvus...) akkor különösebben nem aggódom...BB mester sztem rendet rakott a fejekben...Respect a D-nek, és az O 3 kimagasló emberének (Brady, Moss, Taylor..)
Így kell ezt fiúk, a Ravenst meg kell enni!!!
GO PATS!!!
2009. 09. 28. 09:58
Szabotomy
Nem volt rossz mérkőzés a harmatos Falcons D, illetve secondary-val szemben. A rengeteg incomplate passz és az a fakezű Galloway elég kiábrándító volt.
A Ravens ellen ettől sokkal, de sokkal többre lesz szükség mindkét (,mind3) fronton.
2009. 09. 28. 12:01
hulit
A védelem nekem nagyon tetszett eddig elég magabiztos volt
az atlanta offense és most a futójátékukat gakorlatilag kikapcsoltuk.Támadásban Fred Taylor és az egész O-line nagyon jó volt aki hiányolta Brady hidegfejűségét és pontosságát az most láthatta negyedik-3 nál nem remegett a keze és Mossnak sem. Voltak bíztató hosszú passzok is amik 2007 ben bejöttek most 1 év kihagyás után nem voltak halálpontosak de az érthető. A következő meccs még nehezebb lesz a rettegett ravens defense nem hiszem hogy sokat lehetne futni ellenük, a passzjáték meg önmagában nem lesz elég de remélem BB már kitalálta mi lesz.
2009. 09. 28. 12:44
KoviBazsi
Tud valaki valamilyen infóval szolgálni, hogy mi a helyzet Wilforkkal és Maroneyval? Mennyire súlyos a sérülésük?
2009. 09. 28. 15:19
smigi75
Sziasztok. A kedvenc elkapóm Wes Welker, róla mit lehet tudni?
Hozzászólás a(z) Atlanta Falcons - New England Patriots meccselőzetes bejegyzéshez