Az év gifje választás - legjobb 32: tizennegyedik mérkőzés

2015. 04. 08. 22:55
Szerző: Spigo
Kategória: Egyéb

1

Nagyon izgalmas párharcon vagyunk túl, de végül, ahogy a pályán a védők, úgy itt a szavazásnál a trükkös játékokat kedvelők sem tudták feltartóztatni Gronkot. Ma újra előkerül a Super Bowl, mert nem lehet megunni és a pálya mellett is örömködük egyet. A legkisebb közös többszörös pedig Edelman lesz.

11. Brady és Edelman - te dobd el, nem te dobd el!

1

Ez azon a Bengals meccsen történt a második touchdown után, amely helyre tette a világ rendjét a Chiefs vereség után. Ezen a meccsen nagyon együtt volt a csapat. Nem utolsó sorban azért, mert Tom Brady-ért is játszottak. Brady meg úgy játszott és olyan tűzzel égett, mint már rég. Vezette a csapatot, maga mögé állította a játékosokat és a közönséget is. Ő a vezér. Övé a spike.

22. Edelman vs Chancelor a Super Bowlon

1

Edelman kemény gyerek. Egy ilyen Chancelor (miért is nem ment sárga zászló erre?) ütközés után nem sok elkapó állt volna fel és futott, küzdött volna még 10-12 yardot. Ami talán még fontosabb, hogy mindez a negyedik negyedben, még 10 pontos hátrányban történt harmadik és 14-nél. Edelman maga a szíve és a motorja a csapatnak. Ez az a játék, ami ha nincs meg, nagy valószínűséggel nem nyeri meg a Super Bowlt a Patriots. Ez az a játék, ami az egész támadósort úgy feltüzelte, hogy a liga legjobb védelme ezután csak közeli és tehetetlen szemlélője volt a mérkőzésnek.

Szavazni bal oldalt a meccsek alatt lehet.