Az év gifje választás - nyolcaddöntő: hatodik mérkőzés

2015. 04. 21. 09:45
Szerző: Spigo
Kategória: Egyéb

1

Véget ért az első kör és kialakult a legjobb 16 gif mezőnye. Ezek közül 4 is Gronk nevéhez fűződik, 3 gif tartalmaz Edelmant és kettőben szerepel Brady és Amendola. A többiek mind egy-egy jelenettel képviseltetik magukat. Persze ez nem jelent semmit, hiszen például Butler is csak egyszer szerepel, de így is esélyes a végső győzelemre.

6. Gronk TD az Indy ellen
1

Persze, persze, Gronk csak azt csinálta, amit szokott és már baromi unalmas az újabb Gronk TD. Vagy nem? Nézzük csak. A linebacker, aki megpróbálta szerelni lent marad és fel sem áll. Utána ott van az a brutális Edelman blokk. És az megvan, hogy utána a Colts DT-je üldözi Gronkot? És hogy őt meg Wendell üldözi? A végén meg Gronk tarol, mint egy bowling golyó. Elsőre is megvolt mindez? Na ezekért került ez is be a válogatásba.

22. Edelman vs Chancelor a Super Bowlon

1

Edelman kemény gyerek. Egy ilyen Chancelor (miért is nem ment sárga zászló erre?) ütközés után nem sok elkapó állt volna fel és futott, küzdött volna még 10-12 yardot. Ami talán még fontosabb, hogy mindez a negyedik negyedben, még 10 pontos hátrányban történt harmadik és 14-nél. Edelman maga a szíve és a motorja a csapatnak. Ez az a játék, ami ha nincs meg, nagy valószínűséggel nem nyeri meg a Super Bowlt a Patriots. Ez az a játék, ami az egész támadósort úgy feltüzelte, hogy a liga legjobb védelme ezután csak közeli és tehetetlen szemlélője volt a mérkőzésnek.

Szavazni bal oldalt a meccsek alatt lehet.