Houston Texans!

2013. 01. 06. 01:43
Szerző: Danna
Kategória: Hírek
A Houston mai győzelmével eldőlt, hogy jövő héten vasárnap, január 13-án 22 óra 30 perctől a Texans csapatával találkozik az első rájátszásbeli mérkőzésén.

Az alapszakasz folyamán nagy arányú, 42-14-es győzelmet aratott a csapat a texasiak ellen, azonban jól tudjuk, hogy ez nem jelent semmit. A rájátszás már egy másik bajnokság.

MaYo#51
Ha a mai meccsből indulunk ki, h hazai pályán milyen játékerőt képviselt a Texans, akkor el se jöjjenek, mert csúnya verésbe szaladnak bele... De ez a PO és a meccs jövőhéten lesz, így nem bocsátkozom tippelgetésbe; de bízok annyira a csapatban, h nem lesz nekünk akadály :)
GO PATS!
2013. 01. 06. 08:00
dravait
Hihetetlen rossz volt ez a meccs, félidőben lefeküdtem aludni egy kicsit a Packers-Vikings előtt :-). Szóval ezzel a játékkal a Texans nem áll meg előttünk - hacsak nem tudjuk mi is alulmúlni. De lesz már Gronk és remélem Brady hasznélja Welkert, és akkor nem lesz semmmi gond a továbbjutással. A Broncos meg kőkemény lesz, na, oda kell minden erőnk és energiánk, mert Manning félelmetes csapatot rakott össze.
2013. 01. 06. 09:43
crucified
Nem vagyok arról meggyőződve, hogy a Ravens nem lesz képes megverni a Broncos-t. A Denver mindhárom keményebb ellenfelétől kikapott, nevetségesen gyenge sorsolása volt.

Bár az a PO.
2013. 01. 06. 10:50
daelaci
Ez azért nem túl korrekt így, a Denvernek a nem negatív mérlegű csapatok ellen ugyanúgy 3-3 a mérlege mind nekünk és az ellenfeleik csak 9 meccsel nyertek kevesebbet mint a mi ellenfeleink. Pár hete egyszer már simán elintézték a Ravenst, ráadásul Baltimore-ban. Nem hinném hogy a Mile High-ban túl nagy problémát okozna nekik a Flacco vezette Ravens.
2013. 01. 06. 08:42
lipi
A létező legjobb csapatba futottunk bele. A tegnapi teljesítményük nem volt eget rengető és akkor finoman fogalmaztam :).
Arra azért vigyázzunk, hogy a mellényünk ne legyen több számmal nagyobb a kelleténél és akkor nem érhet meglepetés :)
2013. 01. 06. 09:33
Raschy
hihetetlen hogy ez a meccs is a 4 közül a legrosszabb időpontban lesz...
2013. 01. 06. 10:04
Croaker
Nagyon gyenge meccs volt a tegnapi...Beszéltük is a chaten, hogy milyen unalmas...én azt mondtam, hogy kb egy előszezon meccs hangulatát hozta..Jövő héten jöhetnek hozzánk :)
2013. 01. 06. 10:28
Gordon
ne már srácok, először verjük meg a texans-t és utána beszélgessünk a denver-ről ( ha ő lesz egyáltalán):-)
az első félidőt láttam és nehéz eldönteni, hogy a texans pass rush volt erős vagy a bengals O volt impotens.. nem tudom mi volt a második félidőben de a végeredményt elnézve nem sokat változhatott a kép..
2013. 01. 06. 10:38
dzsymm
Én állandóan bealszom a félidőben, tegnap direkt bekóláztam, erre egy ilyen ratyi meccset kifogtam. Ezt a két csapatot......, rettenet volt. De még egyszer ilyen rosszul nem fog játszani a Houston, szóval oda kell tenni magát mindenkinek. Én is Pats-Ravens konf. döntőt várok.
2013. 01. 06. 11:03
norbertobaggio
Hát egy tragédia volt a Houstoni mecs ,én is aludtam inkabb ,a másik mecsen meg a Vikings irányító nélkülisége volt tragikomédia ,szoval eddig két PO mecs extra izgalmak nélkül. Az a helyzet ,hogy olvasgatva a véleményeket nem értek egyet azokkal akik azt hiszik ,hogy az AFC döntöben ne lenne a Denver ,sőt én nekem fordulók óta az a megérzésem ,hogy idén ők nyerik a SB-t nagyon egyben van az a csapat védelem is támadók is ,csak egy csapat foghatja meg őket idén mi ! Ha rajtunk is tulmennek simán övék a gyürű sajnos . De majd meglátjuk . Go Pats !!!
2013. 01. 06. 11:10
Maniac84
Na igen eddig egy gyenge meg egy unalmas meccsel kezdett az idei PO. Remélem ma jobb meccsek lesznek, a SEA-WSH párosítás mindenesetre biztató.
A Texans ellen meg kötelező a győzelem a jövőhéten. Rém gyenge formában vannak, csak Watt és Foster játszik jól, ők meg ketten kevesek lesznek.
2013. 01. 06. 11:56
Burkus
Iszonyú gyenge meccs volt mind a két tegnapi, egyszerűen nem volt az egyik csapat - a Cincy, illetve Vikes - PO szintű ellenfél. A Packers viszont ott van a szeren, a passrush-uk félelmetes volt. Sztem jobbak mint a Denver.

Ha ennyit tud nyújtani a Texans ellenünk, elvileg nem lehet gond.
2013. 01. 06. 12:29
Hát majd a Packers akkor lesz nálam esélyes ha egy olyan csapatot ver meg akinek van irányítója is !
2013. 01. 06. 16:01
2013. 01. 06. 12:03
A Bengals elkövette azt a hibát, hogy nem tömte labdával AJ Greent és más az első félidőben feladta a futójátékot, annak ellenére, hogy egy-egy Andre Smith bakit leszámítva JJ Watt ellen úgy mentek át rajtuk, mint kés a vajon.

Semmi olyat nem mutatott a Texans, amitől tartani kellene. Borzasztó 2010 Jets elleni PO hangulata van a párharcnak. Egy "konzervatív", alacsony rizikófaktorral megáldott, futójátékot nem elfelejtő támadó gameplannel nem lehet probléma.
2013. 01. 06. 12:26
Burkus
Úgy legyen, ahogy mondod. A következtetés az lenne, hogy úgy járunk, mint 2010-ben a Jets ellen?

Mondjuk PO két ilyen indiszponált QB-t, mint Dalton és Webb én még nem láttam. Green-t pedig folyamatosan kettőzték, ahogy Dalton tegnapi dobóformáját elnéztem, nem csodálom, hogy nem mert double coverage-be dobni...

Gresham teljes betlije a TE poszton érthetetlen volt.
2013. 01. 06. 12:49
Jets ellen első két támadás: BJGE felé rövid passz -> INT; Crumpler elejtett TD. Majd a fake punt botrány. Ennyi hibával nem lehet PO meccset nyerni.
nosbiglem
A LÉNYEG: Oda kell figyelni!
Nem lehet ugyanabba a hibába belefutni, mint a Jecc ellen!
Szépen, nem lenézve őket játszunk egy jó meccset...
nosbiglem
Bocs, ha nagyon OFF vagyok, de ez ránk is vonatkozik:
Buffalo Billsnek ÚJ vezetőedzője van!
2013. 01. 06. 12:52
Jó döntés. Bár én azt hittem, hogy Lovie Smitht választják. Marrone-nak azért is örülök, mert hónapokkal ezelőtt írtam, hogy NCAA-ből jön új vezetőedző, akkor ő az egyik legnagyobb esélyes (Chip Kelly mellett).
2013. 01. 06. 13:33
nosbiglem
Majd meglátjuk, mennyire tud majd jövőre borsot törni a Pats orra alá :)
2013. 01. 06. 18:46
Zandal
Remélhetőleg nem nagyon. :)
2013. 01. 06. 12:33
Hát ha a Texanst nem verjük meg akkor nem tudom kit verünk meg ! Én egy hasonló nagyarányú győzelmet josolok mint az alapszakaszban !
2013. 01. 06. 13:21
szeder
Szerintem a Houston nagyon jó csapat, tudnak ők ettől sokkal jobban játszani. Schaub, Foster, Johnson, Tate, Daniels stb,Pro Bowl fal, nagyon jó az off., a védelmet pedig nem is kell ecsetelni. Nagyon nehéz meccs lesz, főleg ha a Houston felszívja magát a tegnapi győzelmen.
2013. 01. 06. 13:37
horszasz
Kérdés: lesz-e Pats.hu-s meccsnézés? Mert aszerint szervezek "saját" meccsnéző programot :)
2013. 01. 06. 13:45
loop80
5-6 emberről biztosan tudok, aki benne volna a közös meccsnézésben. :)
2013. 01. 06. 20:25
LaFleur
Mindenképpen foglalok asztalt a szokott helyen, ki fogom majd írni ide vmelyik cikkhez hozzászólásként. Valószínűleg már 7-re oda fogunk menni az Atlanta meccset is megnézni. A héten kiírom majd!
2013. 01. 06. 15:03
Wyatt
Végülis a három már elég nagy arány :) Most az más kérdés, hogy egy 10–3 pl nagyobb arányú siker :P
2013. 01. 06. 18:38
simiimi61
Szerintem sem lesz olyan nagy arányú győzelem, mint legutóbb. Most max 41-14 lesz:)