Menetrend
Szavazás

Menetrend - 2015

2015. 04. 22. 02:14
Szerző: Danna
Kategória: Hírek
Nyilvánosságra került a Patriots következő szezonbeli menetrendje. A csapat 5 főműsoridős mérkőzést kapott. A pihenőhét (sajnos) nagyon korán lesz, az edzők azt szeretik ha az inkább a szezon második felében van. A SportTv 22.25-ös sávjában előreláthatólag 3 mérkőzésünk lesz, de ugye ez még az utolsó hónapban változhat.

Szeptember 11. 2.30 vs. Steelers
Szeptember 20. 19.00 @ Bills
Szeptember 27. 19.00 vs. Jaguars
Bye Week
Október 11. 22.25 - @ Cowboys
Október 19. 2.30 - @ Colts
Október 25. 19.00 - vs. Jets
Október 30. 2.25 - vs. Dolphins
November 8. 19.00 - vs. Redskins
November 15. 22.25 - @ Giants
November 24. 2.30 - vs. Bills
November 30. 2.30 - @ Broncos
December 6. 22.25 - vs. Eagles
December 13. 19.00 - @ Texans
December 20. 19.00 - vs. Titans
December 27. 19.00 - @ Jets
Január 3. 19.00 - @ Dolphins

Az előszezon mérkőzéseinek a dátuma is nyilvánosságot látott:

Augusztus 14. péntek 1.30 - vs. Packers
Augusztus 22. szombat x - @ Saints,
Augusztus 28. szombat 1.30 - @ Panthers
Szeptember 3 péntek 1.30 - vs. Giants

Jelmagyarázat:
vs. - hazai mérkőzés
@ - idegenbeli mérkőzés
x - még nem ismert a pontos idő

Hozzászólások

2015. 04. 22. 02:16
nosbiglem
2015. 04. 22. 02:19
WishyPapa
New England - Indiana derbi augusztus 14-én, jippí! Can't wait! :))))

Viccet félretéve: remélem, hogy jól draftolunk, nem lesz sok sérültünk és az eredmény mondjuk hasonló lesz a 2014-es évhez. Go Pats! :)
2015. 04. 22. 02:35
Javítottam, bocsi. :)
2015. 04. 22. 06:44
ArsnL
szerintem az idegenbeli meccseket kéne @ jelölni, hazait meg "vs"-el, így nagyon zavaró



Giants-Bills-Broncos-Eagles menet kemény lesz

oda kellett volna egy bye week...

így elsőra azt mondanám, nem lesz pihenő a PO első körében, aztán meglátjuk BB mit főz ki :D
2015. 04. 22. 06:57
Ezen ne múljék, átírtam.:-)
2015. 04. 22. 08:25
fatman
Kedves Danna,

vhol már felvetettem, nagyon jó lenne, ha miután lejátszottuk a mérkőzést, akkor is látható lenne vhogy, melyik meccs volt idegenben, és melyik otthon... ha erre ki tudnátok találni vmit, az szuper lenne... előre is köszönöm!!!
2015. 04. 22. 08:30
Croaker
Szerintem az látható, hiszen a bal oldali táblában is ott van a @illetve a vs :)
2015. 04. 22. 08:32
bara
most ott van, eredmény beírása után nincs.
2015. 04. 22. 08:39
Croaker
Hát nem tudom az az oszlop olyankor hova tűnik, vagy mi kerül a helyére, de gondolom ezt is megoldják az ügyes adminjaink ;)
2015. 04. 22. 12:03
Az eredményt az időpont helyére írjuk be, tehát minden más ottmarad. Reggel emlékeim szerint amikor írtam át a menetrendet, a vs és @ még mindig ott volt.
2015. 04. 22. 12:28
Javítom magam. A @ vs helyére a meccs végeredménye kerül (W v. L)
2015. 04. 22. 12:44
Croaker
ÉS esetleg a logók elé nem lehetne beszúrni a vs vagy @ -t? És akkor mehetne a mostani helyére a W vagy L, de inkább a W :)
2015. 04. 22. 07:29
netbazis
kemény november lesz
2015. 04. 22. 08:21
fatman
9/11 kohászok?

sztem ezt a számot kell majd hívni a steelers drukkerekhez a meccs után... :)
2015. 04. 22. 08:41
Arsenal
Hát elég ramaty egy menetrend, de ez van, ezt kell szeretni. Túl korán játszunk csoportunk legerősebb ellenfelével ( Bills), és nagyon korán már szünet van. Utána mivel egyfolytában játszunk, az idősebb játékosoknál fokozódik a sérülés veszélye. Nagy hangsúly lesz a rotáción szerintem.
2015. 04. 22. 08:45
fatman
nem biztos, hogy rossz a korai szünet... én most is arra számítok, mint tavaly, hogy az első 3-4 meccsen próbálkoznunk kell majd, hogy melyik felállás lesz jó, hol, ki felel meg leginkább, mert volt változás, szóval az elején kell idő, hogy összerázódjunk...

amúgy 3-4 idegenbeli meccs van, ami kemény lesz, az otthoniak közül az Eagels a leghúzósabb, és persze kérdés, hogy mennyire javultak fel a csoporttársak...
2015. 04. 22. 10:09
athees
Csak szeretném megkérdezni (korábban párszor jeleztem), hogy a Delfinek logóját nem fogjátok kicserélni az új logójukra az alapszakasz menetrendnél? Illetve szerintem a Jaguarsnál is a régi jaguár fej szerepel. Köszi!
2015. 04. 22. 11:34
nszgergo
gondolom még nincs új admin, tehát a változtatások biztos fel vannak írva, és meglesznek amint lesz rá lehetőség.
2015. 04. 22. 10:45
pm11
milyen király lenne ha a bajnok választhatna mikor akar pihenő hetet és a többiek csak a maradékból válogathatnának. mint egy draft csak itt fordított lenne a sorrend
2015. 04. 22. 10:58
Pietrosz2
Keményen ellenünk sorsoltak.
Az NFC csoport erősei -Cowboys,Giants - mellett az AFC erősei - Colts,Broncos ,Texans - is idegenben,csak a Steelers és az Eagles otthon a jobbak közül,meg azok a csapatok - Titans,Jaguars,Redskins -akiket idegenben is simán levernénk.
2015. 04. 22. 15:16
LPT
ha jól tudom ezt nem sorsolás útján döntik el, időszakonként vagy bizonyos meccsszám (talán 3) után fordul
2015. 04. 22. 16:06
fatman
ez sztem nem olyan vészes, a Dallas és a Denver persze elég jók, de a másik kettő azért nem annyira, és sztem minden évben van pár ilyen kaliberű ellenfél idegenben, kell is, hogy legyen... (tavaly pl. GB)
2015. 04. 22. 14:23
anulu82
sajnálom, h a Texans-szal nem Foxboroban játszunk. nagyon kíváncsi lettem volna Baby Vince hazatérésére.
2015. 04. 22. 16:03
Burkus
Én meg annak nem örülök, hogy a végén van a Jets és a Phins meccs és mindkettő idegenben. Nehogy a végén azon múljon a rájátszás.

Kemény meccsek lesznek idegenben, szinte minden fontos nagycsapat ellen nem otthon játszunk.

A negyedik gyűrű után úgyis mindegy, hogy sikerül ez az idény, úgyhogy legalább élvezni lehet a szezont lar pour l'art. :)
2015. 04. 22. 23:51
komzoz65
Ez könnyebb sorsolás lényegesen mint a tavalyi. Nyilván az módosítja ezt, hogy egy-két komolyabb igazolást a csoport ellenfeleink fel tudtak mutatni mi meg papíron gyengültünk. Szerintem jó, hogy nagyon nyomatják a Pats-t, most már mint a free agency egyik nagy vesztesét. Az ilyen beszokott jönni Bradynek ha temetnek minket. Wilforkot nem elvesztettük hanem elengedtük, hiszen jó sokáig leszerződtethettük volna, valamiért így gondolták.

Elég jó védelmek ellen kell majd játszani a csoporton belül. A Billsnél még érkezett McCoy, bár eddig sem voltak rossz futóik.De jött Rexi is, nem aggódok annyira. Ja és nincs egy komoly irányító, anélkül meg azért annyira nem lesznek veszélyesek. A Dolphins talán lehet az, ha a szokásos téli összeomlásukat hanyagolják, a másik kettőtől meglepőnek tartanám, ha rájátszásba jutna.

Colts, komoly ellenfél, és a Denver is az lesz. Örülök, hogy Steelers meccsen hamar túl leszünk. A Giants komoly előrelépésére számítok, tartok tőle, hogy elkapnak minket. Dallas szerintem nem lesz olyan jó mint tavaly. Az Eagles esetében nagy kérdés, hogy Sam Bradford beleillik-e majd annyira képbe, mint azt regélik. Vannak kétségeim, de nyilván Kelly nagy formátumú szakember, ezért joggal lehet tartani tőlük is, de ez azért majd csak az idényben derül ki.

A legnagyobb kérdés, hogy a csapat mennyire viseli majd a bajnoki címmel járó terhet, eddig is sok irigy gyűlölet vett körbe minket, nyyilván ez fokozódni fog. És a sérülések is olyan faktor, ami alapvető lehet. A TB-BB tengely, ez még mindig garancia.


2015. 04. 25. 09:31
fatman
hát, a Colts sztem is erősebb lehet, mint tavaly, a Denver sztem nem... a Steelersnek pedig komoly veszteségei voltak...
és a Giantsben is kételkedem, az NFC-ben sztem a Dallas és az Eagles lesznek jobbak...
Hozzászólás a(z) Menetrend - 2015 bejegyzéshez