Menetrend
Szavazás

Menetrend 2011

2011. 01. 03. 20:08
Szerző: temp
Kategória: Hírek
Az alapszakasz végeztével immár a teljes jövő évi ellenfél lista is elérhető. Az AFC Eastben szokás szerint a Bills, Dolphins és Jets trió próbálja meg a címvédést megakadályozni. Idén az AFC West csoportját alkotó Broncos, Chargers, Chiefs és Raiders lesz az AFC beli csoportellenfél, míg az NFC-ből a keleti csoport képviseletében a Cowboys, Eagles, Giants és Redskins száll szembe az AFC East csapataival. A maradék két helyre az AFC csoportjainak győztesei kerülnek, azaz 2011-ben a Steelers és a Colts is megpróbálhat visszavágni az idei vereségekért.
OTTHON Chiefs Chargers Cowboys Giants Bills Dolphins Jets Colts IDEGENBEN Broncos Raiders Eagles Redskins Bills Dolphins Jets Steelers Természetesen a fenti menetrend csak az esetben érvényes, ha 2011-ben is marad a megszokott 16 mérkőzést taralmazó alapszakasz lebonyolítási forma.

Hozzászólások

2011. 01. 03. 20:37
iszonyat kemény lesz ez is...
2011. 01. 03. 20:43
deepsilver
Az a jó ameddig ilyen iszonyat nehéz sorsolás vár ránk szerintem....:)
2011. 01. 03. 21:01
funThOMasz
Le tudná valaki írni (vagy link is jó lenne), hogy milyen szabály alapján alakul ki a következő évi ellenféllista?
Annyi tiszta, hogy a csoportellenfelekkel kétszer játszunk.
Hogyan tovább?
Köszi
2011. 01. 03. 21:12
Tzimisce
Rotában minden évben más NFC csoporttal, most az NFC kelettel fogunk. Így velük SB-on kívül 4 évente játszunk.
Ezen kívül játszunk egy másik AFC csoporttal, ez a nyugati lesz az idén, és a maradék két meccs pedig a másik két afc csoport azon helyezésű csapatai, ahol mi végeztünk (ezúttal az első, tehát Steelers és Colts, a Jets a Ravens-el és a Jaguars-sal játszik majd)
Ha valamit rosszul mondtam sry.
2011. 01. 03. 21:16
funThOMasz
A fenti lista alapján talán így lehet :

AFC East : oda-vissza mindenkivel - 6 meccs
AFC West : mind a 4 csapattal - 4 meccs
NFC East : mind a 4 csapattal - 4 meccs
AFC : a fenn maradó 2 csoportból az a két csapat, aki ugyanazon a helyen végez a csoportjában, mint a Pats
a sajátjában - 2 meccs

6+4+4+2=16

Ez így valós logikázás?

Ez akkor azt jelenti, hogy a 2012-es szezonban majd az AFC South és az NFC West lesz majd a 2 négyesfogat? Vagy ez véletlenszerű?
2011. 01. 03. 21:17
funThOMasz
Köszi a választ, ezek szerint jól logikáztam. :)
2011. 01. 03. 21:26
Háááát, elég masszív lesz a következő évünk. Tele csodásnak ígérkező meccsekkel. Kíváncsi vagyok mikor teszik a pats.com-ra, hogy mennyiért jegyeket venni? Kíváncsi lennék rájuk :)

A csodás Seattle, Rams csoportot mikor kapjuk meg? Az legalább lazább csoport....
2011. 01. 03. 21:44
szittes
A Bowl.hu-ra triangle felrakott egy jó kis összeállítást,az alapszakaszunkról nagyon jó http://www.youtube.com/watch?v=zBspAga5ieo&feature=player_embedded
2011. 01. 03. 22:15
norbertobaggio
De legalább szerintem a nehezebb meccsek hazai pályán lesznek !!!!

Chargers
Cowboys
Giants
Colts

Habár ezek se semmik !!!

Eagles
Redskins
Steelers
2011. 01. 03. 22:17
csabesz
a videó nagyon karaj, volt miből morzsázni:)

go Fafej & corps!
2011. 01. 03. 22:46
Paradsec
:-D
Ezt megnyerjük akkor elég sok kétkedő száját be lehet tömni :-D!
2011. 01. 03. 23:12
Nagyon jó a vidió :) Köszi a linket :)

Branch csak szerintem rohadt szerény? Mert a nyilatkozataiból és azoknak a hangneméből nekem totál ez jön le.
2011. 01. 04. 00:04
nosbiglem
Emberek, én láttam az osszes meccset élőben :D

Connoly féle visszhordás az év játéka :D

Nekem legjobban a hóviharos Chicago elleni meccs tetszett, na az nem mindennapi látvány volt! Olyat nem sokat fogunk még látni az elkovetkezendőkbe...
2011. 01. 04. 00:13
nosbiglem
Na az a komoly hír, hogy Manginit kirúgták a Brownstól!
2011. 01. 04. 01:18
Pats78
Nagyon komoly a vidio.COOL.
GO PATS!!!!!!!!!!
2011. 01. 04. 01:18
Pats78
meglehet valahol nézni a többi csapat sorsolását is?
2011. 01. 04. 08:26
temp
funThOMasz: jó a logikázásod, évekre előre lehet tudni a menetrendet, csak 2 csapat meglepetés, azok, akik az azonos helyezés alapján jönnek. A többi csoport körbejár folyamatosan meghatározott menetrend szerint.
2011. 01. 04. 09:53
funThOMasz
A Chiefs és a Giants elleni meccseket mindenképpen hozni kell,
hogy Faragó Ricsi és Hollai "AntiPats" Olivér befogja végre a száját... :)
Na meg persze a többit is...

nosbiglem : Egyetértek, nálam is a Connoly féle visszahordás a kedvenc az idei alapszakaszból, ott őrjöngtem a TV előtt, ilyet azért ritkán lát az ember, (sőt, eddig senkinek sem volt szerencséje ilyet látni 71 yard erejéig :D:D) azt az egyet sajnáltam, hogy nem tudta visszavinni TD-re...
Az beszarás volt ahogy "futás" közben eltartotta az embert magától... :)
2011. 01. 04. 11:08
vpi
Én nagyon örülök, hogy végre NFC East jön. Persze nagyon kemény meccsek lesznek, de a legklasszikusabb csoport szerintem. Csupa legendás csapat (Phi nem annyira, de azért ők is).

Jó lesz.

Szerintem ráadásul az Eagles ellen SB visszavágó lesz. Őket várom a SB-be NFC oldalról.

Az év meccse nekem a Jets elleni volt hazai pályán. Tényleg ezt a túlhype-olt raklap pénzért összevásárolt csapatot így elverni nem volt semmi.
Persze PO-ban is ez a feladat.
2011. 01. 04. 13:05
csabesz
Ron Brace DL IR :(, helyette Lorenzo Washington DL (draftolatlan rookie) a gyakorló csapatból a rosteren.
2011. 01. 04. 13:06
non4m3
+2 meccsre mi lenne ha oda vissza-vágó lenne ez a 2 meccs:
AFC : a fenn maradó 2 csoportból az a két csapat, aki ugyanazon a helyen végez a csoportjában, mint a Pats
a sajátjában

az már túl erős lenne??
2011. 01. 04. 13:10
csabesz
non4m3: az egy kicsit már húzós lenne: 2011-ben 2xPIT+ 2xIND
2011. 01. 04. 13:26
Az megvan, hogy csak Law Firm futotta mag az 1000 yardot az AFC Eastben? Ott ahol ott van LT, Greene, Brown, Williams, Fred Jackson...

Ez óriási szerintem
2011. 01. 04. 14:31
sirCharles
Minél erősebb a sorsolásunk az alapszakaszban, annál kevésbé nagy a minőségi ugrás a PO-ra. A fiatal játékosainknak meg főleg nem árt, ha egész évben szinte PO hangulatban kell játszaniuk, gyűjtsék csak a tapasztalatot a Pittsburgh- meg Chargers-féle ellenfelek ellen. Inkább, mint hogy lötyögjenek 2 negyedet a Seahawks meg a Rams ellen, mert akkora a két csapat közt a különbség... :-P
2011. 01. 04. 14:52
balint1
Szerintem a 16+2 meccses alapszakaszra inkább a két főcsoport közötti meccseket fogják erőltetni, mondjuk a maradék 3 csoportból 2 azonos helyen végző csapattal játszanának (bár akkor inkább értelmesebb lenne 19 meccse, csak az már tényleg iszonyú sok).
2011. 01. 04. 16:34
vpi: töröltem a hsz-edet, mert holnap akartam kirakni. válaszolni akartam tegnap, csak időm nem volt rá, épp most akartam nekikezdeni. mindjárt írok e-mailt. :)
2011. 01. 04. 20:23
7. Paul43, 24. sirCharles:

Érdekes, hogy az idei sorsolásunk is keménynek tűnt, aztán több "nagy" csapaton léptünk át könnyedén (Steelers, Jets, Bears). Szerintem mire megkapjuk a Seahawks, a Rams csoportját, addigra pont ők lesznek "formában" ;) De nem baj, úgy látom BB-t egyelőre nem befolyásolja, hogy "nagy" vagy "kis" csapat az ellenfél, simán agyonverjük a top csapatokat, és képesek vagyunk néha simán kikapni a kicsiktől, ld. Browns... ;) De ahogy elnézem a draft pozícióinkat, jövőre már akkor is rettegni fog tőlünk mindenki, ha Brady-n kívül csak az idei rookie-k számítanak majd "veterán" (SB gyűrűs:D) játékosnak, a többiek pedig mind újoncok lesznek!
2011. 01. 04. 23:32
dexxy
Én idén is tartottam az ellenfeleinktől és a jővő évi sorsolás sem könnyebb,viszont ahogy idén is a PO-ba vártam a csapatot ugy jövőre is egy minimális cél kell hogy legyen a rájátszás.
Hozzászólás a(z) Menetrend 2011 bejegyzéshez