NFL Körkép: 2018 15. hét

A tizenötödik hét elteltével is jelentkezik a heti körkép rovat a hét legjobb, illetve legroszabb teljesítményeivel.-TORESPONT-
A hét támadójátékosa:

Mike Williams WR LAC (7 Rec, 76 yard, 2 TD; 1 Att, 19 yard, 1 TD; 1 2PT)

A 24 éves elkapónak ez már a harmadik meccse idén, amikor legalább 2 touchdownt kap el. A héten azonban még ennél is többel járult hozzá csapata sikeréhez. Összesen 20 pontot tett fel a táblára, amelyben ott volt az utolsó perces 2 pontos kísérlet is amellyel a csapat végül megverte a Kansas City Chiefs csapatát. A győzelem nagyon fontos volt a Chargers számára ,ugyanis így még maradt esélyük az első kiemelt helyre.