Patriots - Dolphins: 28-7

2007. 12. 24. 01:41
Szerző: Danna
Kategória: Meccsek
Az első félidőben pazar játékot bemutatva megszerezte a csapat az alapszakasz a 15. győzelmét, ami eddig még senkinek sem sikerült az NFL sok éves történelmében (a '72-es Dolphins még csak 14 mérkőzést játszott). Mind a támadó, mind a védekező egység kíválóan szerepelt, esélyt sem adott a Miaminak az első 30 percben. Ugyanez már nem mondható el a másodikról. A koncentráció teljes hiányában jöttek ki a fiúk az öltözőből, sok hibával jászottak, és ha nem a sok sebből vérző Miami lett volna az ellenfél, akár kellemetlen helyzetbe is kerülhettünk volna. Az összes pontunk az első félidőben esett. Tom Brady már csak 1 TD passzra áll Peyton Manning rekordjától és Randy Moss is 2 TD-vel került közelebb Jerry Rice rekordjához. A lényeg azonban a győzelem és a 15-0!

Hozzászólások

2007. 12. 24. 01:52
krisko
Mit is lehetne hozzátenni?
Újabb meccs, újabb győzelem, újabb rekord!
Le a kalappal a csapat előtt!
2007. 12. 24. 03:02
Gyulus
Már írtam a fórumban...
Tudom, h fontos a rekorddöntés mind Brady-nek, mind Mossnak és csak támogatni tudom az "elképzelést".
Ez azonban nem mentség arra, hogy milyen felelőtlen dobásokat enged meg magának kedvenc irányítónk.
Az első TD ennek az iskolapéldája volt. Több tucat meccsét láttam...de ilyen figyelmetlenül még nem hajította a labdát a zónázó safety kezébe.
Ami számomra bazi nagy pozitívum volt: Maroney/Evans (utóbbit többet kéne a pályán látnunk, valami félelmetes futásblokkolásokat tud bemutatni)...valamint a védelem.
2007. 12. 24. 06:32
Mr nemo
Szuper hír, így az éjszakás műszak után :-)
2007. 12. 24. 09:00
bradyfan
Teljesen egyetértek Brady és Moss annyira rámentek erre a record dőntésre hogy Brady nagyon veszélyes passzokat vállal be a biztos passzok hyelyet. Bár én nem aggodom mert szerintem ha meglesz a record akkor Brady és Moss is vissza vesznek és áttérnek a régi biztonságos passz játékra. Ami watsont illeti jo lenne ha vissza térne mert tény hogy Moss és Welker mellet nem sok receiver nő fel Brady mellé.
2007. 12. 24. 09:17
Pieceofcake
Hát azért Stallworthünk is van,szóval még így is van 4 jókezű elkapónk(Moss,WW,Stallwrth,Maroney)és ha jól veszem ki akkor Troy Brown is visszatért.
Én amugy megtudom érteni a srácokat.Megy a szekér,mért ne mennének rá rekordra egy NF-utolsó ellen.Most nem lenéző vagyok,de sajnos az idei Miami-sérülésekkel teletüzdelve-nem valami fényes.Én is inkább az 1 gyözelmes csapat ellen kockáztatnék a rekord édekében.
2007. 12. 24. 09:26
bradyfan
Persze mondjuk ez is igaz. Az meg hogy ez vissza üthet a rájátszásba szerintem hülyeség azért Brady érzi mennyi a súlya a po-nak. Meg ott már nem is számit a record.
2007. 12. 24. 10:22
pittaba
BB látszott, hogy szabad kezet ad Tomy fiúnak és egy prcig nem aggódott az eredmény miatt. Véleményem az, hogy ha kellett volna feszesebbé tették volna (mennyi volna :) )a támadásokat, ez kvázi nézzük hátha sikerül csoportba sorolnám, főleg a második félidőt.
2007. 12. 24. 10:31
zinedine5
Sziasztok!

Én azt nem értem, hogy miért nem a rövid passzos (WW, Faulk) játékot eröltettük aredzone-ig, és utána lehet passzolni Mossnak. Ehhez képest folyamatosan hosszút akart dobni. Ha nem az 5000 yardos idényre ment rá Brady akkor ez hülyeség volt.
De nem aggódom, a rájátszás más lesz. Egy 3x-os SB győztes azért ezt tudja. Go Pats!!!
2007. 12. 24. 10:56
Gabesz
Tény a 2. félidő szörnyű volt, de izgulni nem nagyon kellett.A po-ban nem lesz ilyen esztelen dobálozás, BB nem hagyja majd.Most kiprobálták milyen ha Moss-t 3-an fogják.A lényeg a 15-0 és a végig hazai pálya. Minden hazafinak BOLDOG KARÁCSONYT kívánok.
2007. 12. 24. 11:20
bradyfan
Persze más lesz a rájátszás remélem a giants ellen meglesz a record és akkor a po-ba nem lesz gond
2007. 12. 24. 11:37
tottingetosz
Brady-nek meglesz a rekord döntés, Moss inkább csak a beállításra esélyes. Rá nagyon fognak figyelni. Remélem, szép játékkal búcsúztatjuk az óévet. Kellemes Ünnepeket, rajongó társaim!
2007. 12. 24. 11:49
patriots
Sajnos ismét bekövetkezett, amiről már sokszor beszéltünk, az öregedő védelemmel a második félidőben, azt csinálták az ellenfél futói, amit akartak, még jó, hogy hamarabb nem jöttek rá, amúgy az első félidőben nyújtott szerepléshez gratula. Go Pats!!
2007. 12. 24. 11:51
patriots
Legyen olyan kedves valaki és árulja már el, hogy a MYp2p-n kell e fizetni a szolgáltatásért? Előre is köszönöm, Go Pats!!
2007. 12. 24. 12:30
csori71
nem nem kell fizetni
2007. 12. 24. 12:33
csori71
sajnos én nem láttam a meccset baj volt ahálokártyával.De nagyon örülök,. Go PATS!!!!!!!!
2007. 12. 24. 12:38
Bruschi85
Gratula a csapatnak a győzelemhez :)
A 2. félidei játékról már esett szó. Dekoncentráltan játszottunk, de a védelem az egész meccsen bizonyított
A jelenlegi állás szerint a JAX-Chargers győztesével játszanánk.
2007. 12. 24. 12:58