Patriots - Dolphins: 28-7

Az első félidőben pazar játékot bemutatva megszerezte a csapat az alapszakasz a 15. győzelmét, ami eddig még senkinek sem sikerült az NFL sok éves történelmében (a '72-es Dolphins még csak 14 mérkőzést játszott). Mind a támadó, mind a védekező egység kíválóan szerepelt, esélyt sem adott a Miaminak az első 30 percben. Ugyanez már nem mondható el a másodikról. A koncentráció teljes hiányában jöttek ki a fiúk az öltözőből, sok hibával jászottak, és ha nem a sok sebből vérző Miami lett volna az ellenfél, akár kellemetlen helyzetbe is kerülhettünk volna. Az összes pontunk az első félidőben esett. Tom Brady már csak 1 TD passzra áll Peyton Manning rekordjától és Randy Moss is 2 TD-vel került közelebb Jerry Rice rekordjához. A lényeg azonban a győzelem és a 15-0!