Szerkesztői tippelde, playoff, 1. meccs

2013. 01. 12. 22:02
Szerző: Paul43
Kategória: Meccsek
A playoff-ra is tartogattunk nektek egy újdonságot, amit terveink szerint jövőre a teljes idényre kiterjesztünk. Szerkesztői tippek hétről hétre. Mivel a teljes liga túl nagy falat lenne, így maradunk a saját csapatunknál, minden Patriots meccs elött megtippeljük mi lesz a végeredmény.

Reményeink szerint a mostani playoff-ban 3-szor kell tippet leadnunk :)
Véleményeket várjuk a kommentekben.

Danna (0-0): Patriots - Texans 28-21
Sokkal nehezebb lesz mint az előző volt. Várhatóan a Texans is felszívja magát, nagyon akarnak bizonyítani, hogy az a múltkori mérkőzés csak véletlen volt. Szerintem minden yardért, minden pontért keményen meg kell küzdenie mindkét csapatnak, de 1 TD-vel nyerni fog a Patriots.

Lucas-Jutka (0-0): Patriots-Texans 27-23
Még egyszer nem eshet a csapat abba a hibába, hogy az alapszakaszban nagy fölénnyel megvert ellenfelet a rájátszásban nem sikerül legyőzni. Mivel volt rá két hét, ezért alaposan felkészültek a mérkőzésre, és én győzelmet várok, még ha nem is olyan könnyűt, mint a 14. héten. Kulcskérdés, hogy Arian Fostert mennyire tudják semlegesíteni. De eddig, ha valakit nagyon ki akartak venni a játékból, azt meg tudták oldani, miért lenne ez másképp a PO-ban. Koncentráltan kell játszani, lehetőleg nagyobb hibák, turnoverek nélkül, és akkor megnyerhető ez a mérkőzés.

Tanko_Sz (0-0): Patriots-Texans 31-28
A Texans védősora nem hiszem, hogy megállíthatja az elkapóinkat. Gronk-tól nagy meccset várok, legalább 2 TD elkapást. Woodhead az utóbbi időben remek formában volt, remélem ez meg is marad. A védelem oldalán lesznek gondok, szerintem Fostert nagyon meg akarjuk állítani, de emiatt benyelünk majd 300 passzolt yardot. A Talib-Andre Johnson párharc kulcsfontosságú lesz.

Pirko (0-0): Patriots-Texans 34-13
A Gronkandez-Welker-Ridley négyesfogatú harci szekér, az O fallal körülbástyázott Brady vezetésével megállíthatatlan lesz, és mellettük ott lesz még a könnyűlovasság, Woodhead és Lloyd. Három passzolt és 1 futott TD-t várok, köretként 2 FG-t. Remélhetőleg a Texans lohol majd utánunk a felzárkózásért, emiatt bízom legalább 1 INT-ben is. Bár a Texans győzött a Bengals ellen, egyáltalán nem volt meggyőző a teljesítményük. Szerintem továbbra is az alapszakasz végi formájukban vannak, ők nem, csak mi verhetjük meg magunkat, mert jelenleg sokkal jobb csapat vagyunk :)

Caedus (0-0): Patriots-Texans 30-24
Nos, egy ember nem léphet kétszer ugyan abba a folyóba, állítólag. Remélhetőleg nem fog megismétlődni a 2010-11-es rájátszás, ahol bár az alapszakaszban leiskoláztuk a Jetset, a rájátszásban kikaptunk. Így is számítok pár nagy játékra Andre Johnsontól és Fostertól is.

Paul43 (0-0): Patriots-Texans 27-21
Kemény csatára számítok. A Texans felszívja magát, így sokkal szorosabb lesz a meccs. Jonathan Joseph már teljesértékű munkát végez, ami nehezítheti az elkapóink dolgát, viszont a mi részünkröl Gronk visszatér, reméljük nem kíméli már magát. 3 szereplös lesz a mérközés szerintem: Schaub kontra Dennard, Talib. Sokan Fostertöl félnek, de nekem a Schaub-Johnson kémia lesz a nagy kérdés. Az utolsó percekben vezet a Texans, de valamelyik CB (remélem Dennard) egy INT után pontokat szerez és ezzel a pick six-el nyer a Pats.