Ups & Downs - Panthers vs. Patriots

Játszott már ennél sokkal jobban is a csapat a szezon során, és volt, hogy mégis vereség lett a vége. Ezen a meccsen nyögvenyelősen ment minden, ennek ellenére sikerült a Patriotsnak 20-10 arányban legyőznie a Carolina Panthers-t. Nézzük, kiknek köszönhetjük a sikert, és kik miatt akadozott a gépezet. Up Wes Welker - A W ugyan az ABC végén van, de az utóbbi időben mégis minden névsort ezzel kell kezdeni, ha Patriots játékosok jó teljesítményéről van szó. Gyakorlatilag Wes tartja a lelket az offense-ben, és hétről hétre kiemelkedő teljesítményt képes nyújtani, pedig valószínűleg, amikor az ellenfelek a Pats-meccsre készülnek, akkor is az ő nevével kezdődik a lista. Ezen a meccsen 10 elkapással zárt, amely 105 yardot hozott, és ahogyan felpattant a 3. negyedben egy nagy ütés után, erőt lendületet és kitartást adott a csapatnak a 96 yardos pontokat hozó drive-hoz. Laurence Maroney - A running back továbbra is jó benyomást kelt, 94 yardot futott 22 kísérlete során (4,3 yardos átlag ), ráadásul 17 yardot hozó két elkapása is volt, valamint őt alkalmazza első számú kickoff returnerként is a csapat. Ty Warren - Bár a defensive end egy bokasérüléssel bajlódik, mégis hat solo tackle-t sikerült elérnie, mielőtt a negyedik negyedben elhagyta a pályát. Stephen Gostkowski - A kicker két viszonylag távoli (48 és 47 yardos) field goalt rúgott be a negyedik negyedben, amely - tekintve a rossz időjárási körülményeket - dicséretes teljesítmény. Down Randy Moss - A receiver patriotsos pályafutásának egyik leggyengébb teljesítményét produkálta ezen a meccsen. Mindösszesen egy sikeres 16 yardos elkapása volt, amely ráadásul fumble lett, drop-ja is volt, false start büntetést is kapott miatta a csapat és úgy tűnt, hogy Brady első negyedes interception-jében is ludas volt, valószínűleg nem jó route-ot futott. Kimondható: rövid távon az ő teljesítményének nem használt a hazaküldéses büntetés. Brandon Meriweather/Shawn Springs - A kettőjük együttműködésének zavara eredményezte Steve Smith 41 yardos touchdown elkapását, mivel Springs volt a receiverhez legközelebb helyzekedő játékos, de Meriweather sem segítette hatékonyan. Nick Kaczur - A right tackle-nek nehéz napja volt, nem igazán sikerült tartania Julius Peppers-t.