Ups & downs - Preseason 4. mérkőzés

A New England Patriots  amerikai idő szerint csütörtök este fél 8-tól (nálunk péntek hajnalban fél 2-től) lejátszotta a 2011-es előszezon negyedik mérkőzését hazai pályán Foxboroban, a Gillette stadionban, immár hagyományosan a New York Giants  ellen, amely végül 17-18 arányú Patriots vereséggel zárult. Up Antwaun Molden - Annak ellenére, hogy a cornerback csak szerdán került a waiwerlistáráról a csapathoz, a korábbi Houstont játékost hamar a mélyvízbe dobták. Először csak a sub package-ben, majd az alapvédekezésben is szerepet kapott. Két sikeres szereléssel zárt. Rob Ninkovich - Kezdő linebackerként a mérkőzés első snap-jében labdavesztésre kényszerítette az ellenfelet: kiütötte a labdát Domenik Hixon kezéből, azt Pat Chung megszerezte, és az 1-es yardvonalig sikerült visszahordania. Mindez kihagyhatatlan lehetőséget nyújtott a támadóknak a TD- szerzésre, és jó alaphangot adott a meccsre a Patriotsnak. Matthew Slater - Az WR egy szép 64 yardos játékkal - melynek egy jó része az elkapás utáni futás volt - tette le a névjegyét. Azt tudtuk, hogy a speciális csapategység vezéregyénisége (ezen a meccsen is volt két szóló tackle-je), de most megmutatta, hogy a támadások során is lehet rá számítani. Down Brandon Meriweather - A safety nem nyújtott különösebben gyenge teljesítményt, amikor a pályán volt. Dehogy mindez csak a meccs végén, a negyedik negyedben történt, amikor azok a játékosok voltak bent, akik a rosterre kerülésért küzdöttek, önmagában jelzésértékű. Brandon Tate - Bár minden valószínűség szerintő is az életéért, vagy legalábbis az állásáért küzdött, de csak Slater után került pályára, és nem nyújtott meggyőző teljesítményt, nem tudta kihasználni, hogy vetélytársai, (Taylor Price, Julian Edelman) nem játszottak ezen a meccsen. Tiquan Underwood - Az elkapó, akinek égetően szüksége lett volna arra, hogy kiemelkedő teljesítményt nyújtson a special teamben ahhoz, hogy bekerüljön az 53 fős keretbe, komoly hibát vétett, amikor szabálytalan váltása miatt a bírók érvénytelenítették Guyton Td-jét, és a Patriotsnak meg kellett a puntot ismételnie. Én még annyi kiegészítést tennék, hogy véleményem szerint bizony a puntot fogadó speciális csapategység is megérdemelne egy nagy fekete pontot, szépen benézték Scott TD-jét.  S bár úgy vettem észre, hogy Reiss inkább azokra a játékosokra koncentrált, akiknek reális esélye volt a csapatba kerülésre, Medlin fumble-ja mellett sem mehetünk el szó nélkül. Mindezt megtetézte, hogy a  Pats cseresor-védelemnek esélye sem volt kivédekezni a 2 pontos kísérletet, és ez a vereséget jelentette a csapat számára. Szóval inkább 6 ez a 3.