Beszéljenek a számok, ismét

Úgy vettem észre, hogy két táborra oszlott a szurkolók népes hada. Van, aki szerint a sztárokat elengedjük, és ott is megállják a helyüket, van, akik szerint mi csinálunk sztárt a játékosokból akik idejönnek, és van, akik szerint aki tőlünk elmegy, annak befellegzett. Lássuk, mit mondanak a számok a távozókról.-TORESPONT-Megnéztem évenkénti bontásban a legfontosabb távozó játékosokat, hogy az adott évben, és a távozását követő évben hogyan teljesített, immár az új csapatánál. A tackle-t összeadtam a Solo és assistot, a futóknál a futott és elkapott yardot illetve TD-ket összeadtam. Ha valaki kevesebb meccset játszott az adott szezonban, jelöltem. A táblázat utolsó 2 oszlopa a NE és az új csapat végeredményét mutatja. Mindenki döntse el maga, hogy ha a játékos nagyobb pénzért távozott, akkor megérte-e neki, vagy sem.

2015-ös szezon

NÉV Pozíció 2014 2015 Új csapat neve NE helyezése Új csapat helyezése
Jonas Gray RB 412 y, 5 TD  176 y JAC Főcsoport Döntő Nem jutott Playoffba
Shane Vereen RB 838 y, 5 TD 755 y, 4 TD NYG Főcsoport Döntő Nem jutott Playoffba
Stevan Ridley RB 360 y, 2 TD 88 y NYJ Főcsoport Döntő Nem jutott Playoffba
Brian Tyms WR   Nem játszik -
Josh Boyce WR   Nem játszik -
Chris Jones DT 25 tackle, 3 sack 23 tackle SF Főcsoport Döntő Nem jutott Playoffba
Vince Wilfork DT 47 tackle 22 tackle HOU Főcsoport Döntő Wildcard körben kiesett
Akeem Ayers LB 23 tackle, 4 sack 47 tackle, 0,5 sack LAR Főcsoport Döntő Nem jutott Playoffba
Chris White LB   nem játszik
Jonathan Casillas LB 37 tackle 88 tackle, 2 sack NYG Főcsoport Döntő Nem jutott Playoffba
Alfonzo Dennard DB   nem játszik
Brandon Browner DB 25 tackle, 1 INT (9 game) 76 tackle, 1 INT (16 Game) NO Főcsoport Döntő Nem jutott Playoffba
Darrelle Revis DB 47 tackle, 2 INT 39 tackle, 5 INT NYJ Főcsoport Döntő Nem jutott Playoffba
Kyle Arrington DB 39 tackle, 1 sack, 2 Fumb 28 tackle, 1 Fumb BAL Főcsoport Döntő Nem jutott Playoffba

2016-os szezon

Név Pozíció 2015 2016 Új csapat neve NE helyezése Új csapat helyezése
Michael Hoomanawanui TE 44 y 76 y, 3 TD NO Superbowl győztes Nem jutott Playoffba
Scott Chandler TE 259 y, 4 TD nem játszik (sérülés)
Sebastian Vollmer OT   visszavonult
Chandler Jones DE 44 tackle, 12,5 sack, 1 INT 49 tackle, 11 sack ARZ Superbowl győztes Nem jutott Playoffba
Dominique Easley DE 15 tackle, 2 sack 35 tackle, 3,5 sack LAR Superbowl győztes Nem jutott Playoffba
Akiem Hicks DT 23 tackle, 3 sack, 1 Fumb 54 tackle, 7 sack, 2 Fumb CHI Superbowl győztes Nem jutott Playoffba
Sealver Siliga DT 28 tackle 10 tackle, 1 sack TB Superbowl győztes Nem jutott Playoffba
Jamie Collins LB 89 tackle, 5,5 sack, 5 Fumb (12 Game) 112 tackle, 3 sack, 2 Fumb CLE Superbowl győztes Nem jutott Playoffba
Jerod Mayo LG 47 tackle, 1 sack visszavonult
Tavon Wilson DB 13 tackle ( 9 game) 89 tackle, 1 sack, 2 INT (15 game) DET Superbowl győztes Wildcard körben kiesett