Ups & Downs - 3. hét: Patriots @ Jets

Kép
Ups

Egy fájó és csúnya vereség után értékelni nem a leghálásabb pillanat, de a shownak folytatódnia kell, ez az Ups&Downs!

UP

Demario Douglas: Az elmúlt két hétben rengeteg kritikát kapott a támadóegység - és főleg AVP - hogy a legdinamikusabb játékosának kezébe nem tudja odajuttatni a labdát. Ezen sikerült is változtatni a Jets ellen, a másodéves elkapó hét elkapásból 69 yardot szerzett. Most már "csak" azt kéne megoldani, hogy a többiek is hasonló szintet hozzanak meccsről meccsre.

Bryce Baringer: Régen rossz, ha a puntert kell kiemelni egy találkozón. Baringer persze erről nem tehet, az ő teljesítményére egy rossz szava sem lehet senkinek. Már tavaly is remekül teljesített, idén pedig még ezt a szintet is meg tudta eddig ugrani, ha így folytatja, hosszú időre lesz egy top puntere a csapatnak - legalább ezzel a poszttal nem kell foglalkozni.

Keion White - Joshua Uche: Ők ketten jelentettek némi fényt az éjszakában, főleg a pass rushban teljesítettek nagyon jól. White-nak én kimondottan örülök, hogy úgy tűnik fenn tudja tartani az elit teljesítményét és nem csak egy kiugró eredmény volt a mutatott játéka (bár a TC alapján várható volt, hogy idén berobban), Uche pedig szituációs pass rusherként lehet hasznos tagja a védelemnek, ahogyan az 2022-ben is történt.

DOWN

Borzasztó nehéz lenne bárkit is külön kiemelni, mert a játékosok többsége mélyen tudása alatt teljesített. Stevensonnak ezúttal is volt egy fumble-je (3 meccsen ez volt a harmadik idén), Alex Austin sem tudott élni a kínálkozó lehetőséggel Wilson távollétében és az amúgy jól teljesítő Jahlani Tavai is gyenge meccsen van túl, nagyon hiányzott mellőle Bentley. Összességében rengeteg elhibázott szerelés volt a meccsen, ami óriási problémát jelentett. A védelem leginkább átjáróházra emlékeztetett, a támadósor teljesítménye pedig a nullához közelített - nyilván egyetlen field goallal nem lehet meccset nyerni. Az edzői fronton is fölénk kerekedett a Jets, köze nem volt a meccshez a csapatnak, nyugodtan mehet a játékosok/edzők 90%-a a DOWN-ba. Mondjuk egy ilyen eredmény után ez nem meglepő...