BREAKING: A.J. Brown a Patriotsban!

Kép
AJ Brown

Immáron hivatalos, A.J. Brown a Patriotsban!

Gyakorlatilag hónapok óta nyílt titok volt a dolog, mostanra pedig hivatalossá is vált, hogy a veterán elkapót megszerezte a Patriots a Philadelphia Eaglestől egy 2028-as első körös és egy 2027-es ötödik körös draftpickért. Brown az elmúlt évek egyik legjobb elkapója, folyamatosan szállította a jobbnál jobb teljesítményeket, ezeket várja tőle a stáb Foxboroughban is. Eddigi hét szezonjából hatszor lépte át az 1000 elkapott yardot, tavaly 15 meccsen 78 elkapásból 1003 yardot és 7 touchdownt szerzett.

Brown remek viszonyt ápol Mike Vrabellel, aki még a Tennessee Titansnél volt a vezetőedzője. Amikor a Titans az Eagleshöz cserélte a játékost a 2022-es NFL Draft alatt, Vrabel igencsak kiakadt a döntéshozókra, amiért elveszítette egyik legjobb játékosát.

A 2019-es játékosbörze első körének végén Brown nagyon szeretett volna a Patriotsba kerülni, hiszen köztudottan a csapatnak szurkolt, ám végül nem rá, hanem N'Keal Harryre esett a választás. Most végre valóra vált a játékos álma is, kedvenc csapatában folytathatja karrierjét, Drake Maye pedig egy valódi, elsőszámú elkapót kapott, amilyen legutóbb talán Randy Moss volt a Patriotsban.

Ahhoz, hogy Brown rosterre kerülhessen, a tavasszal igazolt Julian Hillt IR-re tette a Patriots, ami azt is jelenti, hogy a játékos biztosan kihagyja a teljes 2026-os NFL szezont. Minden bizonnyal valamelyik OTA-edzésen szedett össze egy komolyabb sérülést. Az ő hiánya azért lehet fájó, mert jelenleg nem igazán van blokkoló TE a csapatban NFL-rutinnal.

Hozzászólás

ez nagyon jól is elsülhet, de várjuk ki a végét.
welcome

Ha jol értem akkor átvállaljuk az egész fizuját? Ez kb. 30M évente. Akkor ez azt jelenti hogy Gonzot nem fogjuk megfizetni?

Az csak a cash spending, az legyen Kraft baja :) Viszont keveset foglal a fizetési sapkából, konkrétan a kövi három évben:

2026: $7.04M

2027: $10.9M

2028: $17.8M

Szóval a sapka alá simán befér még Gonzo.

Vajon melyik elkapó repül? Boutte? Douglas? Chism? Hollins? Williams? (Én bármelyiket sajnálom!)

Ha jol remlik Pop Douglas nem szantotta fel a statiszikai hivatal adatait tavaly sem.

Ertem en, hogy szentimentalis ertekek mellett dontunk sokszor, de ez egy business, ahol teljesiteni kell es hozni az eredmenyeket.

Ugyan már. Saját maguknak kellett volna kinyitni kapukat. Mindegyik nagyon hátsó körös vagy draftolstlan, ennyire tellett, jön helyettük egy bizonyítottan extra minőség.

Szerintem elég egyértelműen Boutte fog menni, a nyár folyamán jó eséllyel elcserélik. Redundáns a skillsetje a többiekkel, quasi holdoutol és Schefter szerint sem lenne ellenére egy csere.

Őszintén szólva nem tudom, hogy mekkora upgrade ő most Diggs helyett. Ha ő is visszajönne, akkor azt mondom komolyat fejlődött a csapat WR ügyben, de így... nem érzem sokkal jobbnak a helyzetet. És ugye megint nincs blokkoló TE... De nyugtassatok meg, hogy meg vagyunk élve.:) 

Szerintem AJ önmagában is upgrade Diggs-hez képest, és azzal, hogy Doubs lett a WR2 sokat fejlődött a szoba. Blokkoló TE-t még azért le lehet akasztani talán (bár a legjobbak már nyilván régen elkeltek) és Westover is fejlődhet (lenne hova). De én az igazi előrelépést a futójátékban nem is Hill, hanem Gilliam miatt vártam/várom.

Közben AJ átment a fizikai felmérésen és tegnap már a csapattal edzett - még ha nem is legintenzívebben, de elkapása már volt Maye-től. Illetve azt eddig is tudtuk, hogy nagy Pats rajongó, de újabb sztorik is derülnek ki, pl. évek óta egy hatalmas Pats szőnyeg van a nappalijában, ott volt akkor is, amikor Eagles játékos volt...  :)

Sziasztok OTA edzésről összefoglalót hol olvashatok Küldenétek linket(nyilván nem baj ha külföldiül van...)

OFF

Elmélkedtem, hogy miért nem találunk egy végleges minőségi centert Maye-nek, mint amilyen 8 évig volt Dan Koppen TB-nek. Semmi különös méret (188 cm, 136 kg) és BB szerint is tökéletes QB védő.

Akkor fejleszteni kéne egyet! Talán  Wilsont, addig meg Brown csinálja. (Koppen 164. pick volt, Wilson 95.!)

Persze, igazad van, azt kellene, de azért az látható, hogy ha most sincs elég minőségi center, vagyis másoknak sem sikerült fejleszteni eddig eleget, akkor azért az nem olyan egyszerű.